Outsourcing IT Skoncentruj się na swojej działalności a my zajmiemy się Twoim IT


Outsourcing jest jedną z najbardziej efektywnych strategii w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Pozwala firmie skoncentrować się na swojej podstawowej działalności, która przynosi jej zyski, natomiast inne procesy mogą zostać przekazane do zasobów zewnętrznych. W przypadku Outsourcingu IT przekazujecie Państwo zarządzanie infrastrukturą informatyczną Waszej firmy do wyspecjalizowanej firmy informatycznej, która od tego momentu pełni rolę ‘’Waszego informatyka’’.


Outsourcing IT-Usługa stałego nadzoru informatycznego(w ramach której przejmujemy kompleksowo lub w ustalonym zakresie obsługę infrastruktury IT Partnera) to kluczowa pozycją naszej oferty. Wieloletnie doświadczenie w obsłudze informatycznej firm pozwoliło nam wypracować własny system obsługi, którego celem jest:

  • Zapewnienie pełnej sprawności i ciągłości pracy infrastruktury informatycznej Państwa firmy.
  • Optymalizacja parametrów pracy infrastruktury informatycznej Państwa firmy.
  • Wsparcie techniczne dla pracowników/użytkowników infrastruktury informatycznej Państwa firmy.
  • Doradztwo w zakresie rozwoju w obszarze informatyki.


Outsourcingu IT Krok po kroku..


Kontakt

Jesteś zainteresowany usługą outsourcingu IT w wersji pełnej lub selektywnej? Wypełnij formularz kontaktowy na naszej stronie a skontaktujemy się z Tobą.

Audyt

Pojawimy się w Twojej firmie by przeprowadzić profesjonalny audyt, przeanalizujemy Twoją obecną infrastrukturę informatyczną, wykorzystywany sprzęt oraz oprogramowanie. Przeanalizujemy specyfikę Twojej działalności biznesowej oraz zachodzących tam procesów.

Raport

Przedstawimy Ci wynik audytu, zawierający kompleksową informację o obecnym stanie infrastruktury IT w Twojej firmie. Przedstawimy Ci Nasze propozycje zmian i optymalizacji by poprawić efektywność IT w Twojej firmie. A co najważniejsze, przedstawimy Ci proponowane warunki współpracy.

Accent Microcomputers

Usługa Outsorcingu IT

Od tego momentu nasi specjaliści są do usług Twojej firmy a Ty możesz skupić się na Swoim biznesie.

Jesteś zainteresowany Naszą ofertą?
Masz dodatkowe pytania?
Skorzystaj z formularza kontaktowego.


Formularz kontaktowy

Nasza oferta